Česky   Deutsch

od 15.15 - 16.30

děkujeme!!!

Milí rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v mateřských školách od 3. května se umožňuje osobní přítomnost všech dětí v kraji Libereckém. Provoz MŠ bude probíhat standardním způsobem (bez testování i roušek).

Podmínky provozu od 3.5.2021:

1) Do vyhrazených prostor může s dítětem pouze 1 doprovázející osoba.

2) Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez evidentních příznaků virózy (kašel, teplota, rýma, bolest v krku…).

3) Dodržování hygienických opatření.

4) Ostatní protiepidemiologická pravidla zůstávají v platnosti - desinfekce rukou, respirátory pro dospělé, omezení kontaktů...

DOKUMENTY

kolektiv MŠ a DS

akce leden 2022

Úterý 11.1. společná procházka ke krmelci

Čtvrtek 20.1. náhradní besídka pro rodiče s názvem ,,Vzpomínka na Vánoce". Akce pouze pro rodiče dětí z MŠ od 16 hodin

Čtvrtek 27.1. společné online setkání s německými kamarády, pro děti z MŠ

Podle počasí se uskuteční také společné bobování či stavba sněhuláka - pro děti z MŠ i DS.

Milí rodiče, dle provozního a školního řádu jsou vánoční prázdniny jediným obdobím, kdy MŠ i DS uzavíráme, letos budeme zavírat od pondělí 20.12.2021 a znovu se sejdeme všichni v lednu v pondělí 3.1.2022!

____________________________________________________________________________________________
Připomínáme všem, že mateřská škola i dětská skupina fungují celé prázdniny a paušální platby se platí i v červenci a srpnu. Ke konci školního roku prosíme o vyplnění formuláře, který ve školce dostanete, zda vaše dítě bude pokračovat v mateřské škole či dětské skupině i příští školní rok. Vzhledem k omezené kapacitě musíme znát počet volných míst.
V případě zájmu přestupu z DS do MŠ prosíme kontaktujte paní ředitelku.

všem přejeme pevné zdraví a krásný podzim

Výuka německého jazyka, každý čtvrtek 8.30 - 9.30 s paní učitelkou Ivetou, každé pondělí 14.30 - 15.30 s paní učitelkou Ivetou nebo Janou.

Celoroční projekty pro děti z MŠ DOMINO

1. ekologický projekt Recyklohraní

2. projekt na podporu čtení dětem Celé Česko čte dětem

o projektech se dozvíte na nástěnce v MŠ.

výuka probíhá dle ŠVP

Výlety do Německa a vzájemné návštěvy s německou mateřskou školou jsou prozatím z důvodu koronaviru zrušeny. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím emailu, web stránek, nástěnky v prostorách šatny MŠ a DS DOMINO a FB stránkách.

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.