Česky   Deutsch

pro děti otevřena:

jedna třída v MŠ

jedna třída v DS

odpolední vyzvedávání dětí z MŠ:

od 15 - 15.15

od 15.45 - 16.30

Akce červen 2019

pondělí 3.6. Dětský den - na děti čekají soutěže, atrakce a odměny. Pro všechny děti.

čtvrtek 20.6. schůzka rodičů dětí, které budou pokračovat v příštím školním roce. Od 16.45

pátek 21.6. společný výlet s dětmi z Německa, do ekocentra v Oldřichově v Hájích. Akce je určena pro děti z MŠ, v případě volných míst bude akce nabídnuta dětem z DS. Odjezd od školy v 9 hodin, návrat kolem 13 hodiny. Výlet je hrazen z projektu

čtvrtek 27.6. zakončení školního roku. Společné opékání vuřtu a teneční vystoupení dětí z hip hopového kroužku. Začátek v 16 hodin, jídlo na opékání si přineste, prosím.

Celoroční projekty pro děti z MŠ DOMINO

1. ekologický projekt Recyklohraní s paní učitelkou Janou

2. projekt na podporu čtení dětem Celé Česko čte dětem s paní učitelkou Anetou

o projektech se dozvíte na nástěnce v MŠ.

nadále probíhá výuka dle ŠVP

úterý/ čtvrtek odpoledne - výukový blok německého jazyka s paní učitelkou Janou a Anetou.

Výlety do Německa budou pokračovat od konce února 2019. Děti společně tráví zábavně vzdělávací dopoledne.

Včas budete informováni prostřednictvím web stránek, nástěnky v prostorách šatny školky, FB stránkách

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.